Tatar, Uluçay ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Yönetim Kurulunu kabul etti
Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Gazimağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyeti kabul etti.
![Tatar, Uluçay ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Yönetim Kurulunu kabul etti](Https://www.expresskibris.com/images/haberler/2024/04/tatar-ulucay-ve-sampiyon-melekleri-yasatma-dernegi-yonetim-kurulunu-kabul-etti_e1038.jpg)
Cumhurbaşkanlığından verilen bilgiye göre, kabulde Gazimağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay, Cumhurbaşkanı Tatar’ı, Şampiyon Melekler anısına 7 Nisan tarihinde düzenlenecek “Adalet İçin koşuyoruz” temalı “Dörter Famagusta Marathon” isimli organizasyona davet etti.
Tatar, 6 Şubat depreminde yaşamını yitiren “Şampiyon Melekler”i asla unutmayacaklarını ve yaşanan acının çok büyük olduğunu, hiçbir zaman acının dinmeyeceğini dile getirerek, düzenlenen etkinliklerle anılarının yaşatılmasının önemini dile getirdi.
Cumhurbaşkanı Tatar, organizasyona o tarihlerde yurt dışında olacağı için katılamayacağını ama kalbinin orada olacağını ifade etti.
İlgili Galeriler