CTP Girne İlçesi, Alsancak, İncesu, Malatya ve Ilgaz’daydı
Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Girne İlçesi ziyaretlerine devam ediyor. CTP Girne İlçe Başkanı Ongun Talat ve beraberindeki heyet dün, Alsancak, İncesu-Malatya ve Ilgaz bölgelerini ziyaret etti, yurttaşların sorunlarını dinledi.
![CTP Girne İlçesi, Alsancak, İncesu, Malatya ve Ilgaz’daydı](Https://www.expresskibris.com/images/haberler/2024/05/ctp-girne-ilcesi-alsancak-incesu-malatya-ve-ilgazdaydi_d3457.jpg)
CTP’den yapılan açıklamaya göre, halkla buluşmaya, iktidar yolunda çözüm önerilerini paylaşmaya devam edeceklerinin altını çizen CTP Girne İlçe yetkilileri, gerçekleştirdikleri ziyaretlere ara vermeden devam edeceklerinin altını çizdi.
.
İlgili Galeriler