Karpazda trafik kazası: 4 kişi yaralandı
Kumyalı - Ziyamet anayolunda dün akşam meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
![Karpazda trafik kazası: 4 kişi yaralandı](Https://www.expresskibris.com/images/haberler/2024/03/karpazda-trafik-kazasi-4-kisi-yaralandi_19bb6.jpg)
Kumyalı - Ziyamet anayolunda dün akşam meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Polis Basın Bültenine göre, Ziyamet istikametinden Kumyalı istikametine doğru seyreden Mustafa Abat (E-21), yönetimindeki MZ 569 plakalı araç ile dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek, yolun sağına geçti ve o esnada karşı istikametten gelen Mustafa Karaman (E-39) yönetimindeki SJ 151 plakalı araçla çarpıştı.
Kaza sonucu yaralanan her iki araç sürücüsü ile SJ 151 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Erdal Mercan (E-36) ve MZ 569 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Halil İbrahim Yaman (E-20) Gazimağusa Devlet Hastanesine kaldırıldı. Soruşturma devam ediyor.
İlgili Galeriler